Tagok


Név

Középiskola

Intézet

Babics Csaba

Evangélikus Pedagógiai Intézet

Bolyai Intézet

Bacher József

Kossuth Lajos Gimnázium

Biológia Intézet

Bakán Szilvia

Premontrei Szent Norbert Gimnázium Egyházzenei Szakközépiskola

Biológia Intézet

Bakk Zoltán

Szegedi SZC Gábor Dénes Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Környezettudományi és Műszaki Intézet

Balázs Brigitta

Németh László Gimnázium, Általános Iskola

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Baranyai József

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Biológia Intézet

Barna Katalin

Eötvös József Gimnázium és Kollégium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Bába Károly Szegedi Szakképzési Centrum Csonka János Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Földrajzi és Földtudományi Intézet

Bencsik Róbert

Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú művészeti Iskola és Kollégium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Berencsikné Gedeon Hajnalka Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Földrajzi és Földtudományi Intézet
Berta Zsófia Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Fizikai Intézet

Berningné Galambos Mónika

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Ált. Iskola

Kémia Intézet, Bolyai Intézet

Borda Rozália SzSzC Csonka János Szakgimnázium Földrajzi és Földtudományi Intézet
Breining Beáta Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium Bolyai Intézet

Csigér István

SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

Biológia Intézet

Csiszár Roland

Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma

Bolyai Intézet

Dr. Blahó János

Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Dr. Gálné Dr. Horváth Ildikó

Németh László Gimnázium és Általános Iskola

Biológia Intézet

Dr. Just Zsuzsanna

Eötvös József Egységes Gimnázium

Biológia Intézet

Dr. Klicasz Szpirosz

Zrínyi Miklós Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Bolyai Intézet

Dr. Kunsági-Máté Sándorné

Szent Mór Katolikus Iskolaközpont

Biológia Intézet

Dr. Mező Tamás Zsolt


Fizikai Intézet

Dr. Nagy Béla

Varga Katalin Gimnázium

Biológia Intézet

Dr. Paja László

Deák Ferenc Gimnázium

Biológia Intézet

Dr. Szenográdi Péter

Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Dr.Gálné Dr. Horváth Ildikó

Németh László Gimnázium, Általános Iskola

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Dulka Árpád

Makói József Attila Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Egyed László

Bajai III. Béla Gimnázium

Bolyai Intézet

Fábián Nikolett

Lehel Vezér Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Francziszti László

Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Biológia Intézet

Gabnai Edit

Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Biológia Intézet

Galambos Katalin

Kecskeméti Református Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Gavlikné Kis Anita

Kiskunhalasi Református Kollégium Szilárdy Áron Gimnázium és Kollégium

Környezettudományi és Műszaki Intézet

Giliczéné László Kókai Mária


Informatikai Intézet

Grúber László

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Gulyásné Telbisz Éva

József Attila Gimnázium

Biológia Intézet

Gyenes Viktor Litéri Református Áltakános Iskola Földrajzi és Földtudományi Intézet

Hajagos-Tóth Veronika

Móra Ferenc Gimnázium

Biológia Intézet

Halász Gergely

Katona József Gimnázium és Számítástechnikai Szakközépiskola

Biológia Intézet

Hancsák Károly

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Kémia Intézet

Hauberger Anita

Szentesi Horváth Mihály Gimnázium

Bolyai Intézet

Hohl Árpád


Informatikai Intézet

Horváth Csaba

Békéscsabai Anrássy Gyula Gimnázium és Kollégium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Horváthné Holman Mária Csongrádi Bársony István Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Környezettudományi és Műszaki Intézet

Jóriné Csölle Henriett

Bethlen Gábor Református Gimnázium

Környezettudományi és Műszaki Intézet

Kapusi János Debreceni Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Közgazdasági Szakgimnáziuma Földrajzi és Földtudományi Intézet

Kádár Anett

BKMRFK

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Kámán Tamás

Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium

Bolyai Intézet

Kanyicska Gabriella

Árpád-házi Szent Erzsébet középiskola

Biológia Intézet

Kecse-Somogyi Ágnes Csongrádi Bársony István Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Környezettudományi és Műszaki Intézet

Kelemen-Fehér Tímea

Németh László Gimnázium, Általános Iskola

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Király Anikó Lujza SzSzC Gábor Dénes Szakgimnáziuma Földrajzi és Földtudományi Intézet
Kis Katalin Prohászka Ottokár Gimnázium, Általános Iskola Földrajzi és Földtudományi Intézet
Kispál-Podrácz Gyöngyi D2 Ifjúsági Központ Földrajzi és Földtudományi Intézet

Kiss János


Földrajzi és Földtudományi Intézet

Kiss Róbert

Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Informatikai Intézet

Kormányos Róbert

Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium

Biológia Intézet

Korsósné Jávorka Zsuzsanna

Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Biológia Intézet

Korsósné Jávorka Zsuzsanna

Kecskeméti Bányi Júlia Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Kovács Ágnes

Pécsi Leőwey Klára Gimnázium

Bolyai Intézet

Kovács Veronika

Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola

Biológia Intézet

Krix Antalné

Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Krizsán Sándor

Eötvös József Egységes Gimnázium

Biológia Intézet

Kruppa Eszter

Csongrádi Batsányi János Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium

Biológia Intézet

Kucseráné Rung Márta

Békéscsabai Szakképzési Centrum Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Biológia Intézet

Kukár István Erkel Ferenc Gimnázium Földrajzi és Földtudományi Intézet

Kulcsár László Tibor

Janus Pannonius Gimnázium és Szakközépiskola

Biológia Intézet

Lábodi Gyöngyi

Nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium

Bolyai Intézet

Ladányi Andrea

Dugonics András Piarista Gimnázium, Szeged

Bolyai Intézet

Lakatos-Tóth István

Hódmezővásárhelyi Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

Bolyai Intézet

Lányi Veronika

Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

Bolyai Intézet

Lendvai Szilvia CSZC Nagykátai Ipari Szakgimnázium Földrajzi és Földtudományi Intézet

Lengyel József

Péter András Gimnázium és Kollégium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Magyar Ádám DSZC Szabolcs Vezér Szakgimnázium és Szakközépiskola Földrajzi és Földtudományi Intézet

Marczis György

Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium

Bolyai Intézet

Maros Tünde

I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola

Biológia Intézet

Matos Zoltán

SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

Bolyai Intézet

Matusik Mátyás

Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Biológia Intézet

Meiszterics Ágnes

Pécsi Janus Pannonius Gimnázium

Bolyai Intézet

Méri Károly

Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium

Bolyai Intézet

Mészáros Ágnes

Hódmezővásárhelyi Németh László Gimnázium, Általános Iskola

Bolyai Intézet

Mező István

Kossuth Lajos Gimnázium

Biológia Intézet

Mihály Mária

Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium

Bolyai Intézet

Miklósné Urbán Zsuzsanna

Kecskeméti Református Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Mikulás Rolandné

Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Biológia Intézet

Miltner Tímea

Szegedi Tömörkény István Gimnázium

Bolyai Intézet

Molnár Zita

Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Bolyai Intézet

Nagy István

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Ált. Iskola

Kémia Intézet

Nagy Márió Tibor

Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

Biológia Intézet

Nagy-Kálóziné Paska Andrea

Kiskunhalasi Református Kollégium, Szilády Áron Gimnázium és Kollégium

Biológia Intézet

Nagyné Somogyi Ágnes Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Földrajzi és Földtudományi Intézet

Németh Zoltán

Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Biológia Intézet, Kémia Intézet

Palkóné Szántai Gizella Csongrádi Bársony István Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Környezettudományi és Műszaki Intézet

Pánczél Róbert

Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécs

Bolyai Intézet

Péter Csaba

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium

Biológia Intézet

Pintérné Temunovic Andrea

Szegedi Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Polereczki Mihály

KSZC Kiskőrösi Wattay szakgimnáziuma

Informatikai Intézet

Porkoláb Tamás

Pécsi Leőwey Klára Gimnázium

Bolyai Intézet

Prikler György

Hódmezővásárhelyi Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium

Bolyai Intézet

Rójáné Oláh Erika

Makói József Attila Gimnázium

Bolyai Intézet

Rózsa Sipos Mónika

Zentai Gimnázium

Biológia Intézet

Seres Imre

Hódmezővásárhelyi Németh László Gimnázium, Általános Iskola

Bolyai Intézet

Siklósi Zsófia

Szegedi SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Bolyai Intézet

Sípos Elvíra

Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

Bolyai Intézet

Szabó Gabriella

Kiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Szabó Jusztina Verseghy Ferenc Gimnázium Földrajzi és Földtudományi Intézet

Szaszák Csaba

Szegedi Szakképzési Centrum Krúdy Gyula Kereskedelmi,Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Szaszákné Tóth Judit

SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Szilágyi Judit

Makói József Attila Gimnázium

Bolyai Intézet

Szilágyi Réka

Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Szittyai István

Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Bolyai Intézet

Szőllősy László

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Szőllősyné Pálfi Melinda

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Sztupinszky Istvánné

Tompai Szabó Dénes Általános Iskola

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Szulik Ákos

Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Biológia Intézet

Tarcsay Tamás

SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

Bolyai Intézet

Tóth Csaba Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Földrajzi és Földtudományi Intézet

Tóth Csilla Ida

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Than Károly Ökoiskolája, Gimnáziuma Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Tóth Julianna

Szegedi Deák Ferenc Gimnázium

Bolyai Intézet

Tóthné Molnár Ágnes

Bethlen Gábor Református gimnázium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Tündik Tamás

Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Vargyai Antalné

Hunyadi János Gimnázium Szakiskola és Kollégium

Biológia Intézet

Vincze István

Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

Bolyai Intézet

Képgaléria

11.jpg

Rendezvénynaptár

Rendezvénynaptár *

Kövess minket

Facebook YouTube Twitter Google Plus