ETSZK 2023. December

2023. december 19.
1 perc

A Queens University Belfast WW Kísérleti Orvostani Intézete (Wellcome-Wolfson Institute for Experimental Medicine) online nyári hallgatói kutatói programot hirdet.

Jelentkezési határidő : 2024. 03. 17.

2023. december 18.
1 perc

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy az SZTE Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar „A” épülete (Szeged, Temesvári krt. 31.) 2023. december 23. - 2023. december 31. között ZÁRVA lesz.

2023. december 13.

Az ápolói munka nem delegálható, hiszen csak az ápoló képes arra, hogy felkészítse a beteget az ágynyugalomra, a beavatkozásra, az előtte és utána zajló folyamatokra – vallja ezt Helembai Kornélia, aki 22 éven éven át vezette a hazánkban elsőként megalapított szegedi ápolási tanszéket.

2023. december 08.

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarával együtt várja azoknak a fiatal szakembereknek, egészségügyi szakmai képzésben résztvevőknek, főiskolai és egyetemi hallgatóknak a jelentkezését, akik szívesen megmérettetnék tudásukat ÁPOLÁS ÉS GONDOZÁS (Health and Social Care) versenyszámban a EuroSkills Herning 2025 szakmai Európa-bajnokságon.

Jelentkezési határidő: 2024. január 15.

2023. december 06.

Gerencsér Zsuzsától, aki számunkra nemcsak a gyógytornász-fizioterapeuta szakma meghatározó alakja, hanem többünk kiváló oktatója, mentora és nagyrabecsült kollégája volt.