SZTE Info

pontottparti_szeged_2018

Pont Ott Parti az SZTE-n

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

Július 25-én, szerdán 17 órától koncertekkel várják a felvételizőket a Dugonics téren. A jó hangulatról Gedzo - ofisöl & DJ Corvin gondoskodik.

19 órától és 21 órától a Random Trip zenekar lép fel, akik neves előadókkal érkeznek a Pont Ott Parti szegedi helyszínére:
Koszi Janka - ének
Vitáris Iván (Ivan & The Parazol) - ének
MC Kemon (Irie Maffia) - rap
Busa Pista (Irie Maffia) - rap
Pulius Tibor (Supernem) - gitár
Cséry Zoltán (Barabás Lőrinc Quartet, Patché) - billentyű
Bata István (Sena, Kéknyúl) - basszusgitár
DJ Q-Cee (Vinly Warriorz) - lemezjátszó, beatbox
Delov Jávor - dob

A ponthúzást óriáskivetítőn közvetítik 20 órától, majd a sikeres felvételit a JATE Klubban ünnepelhetik meg az SZTE gólyái. A felvételizők számára előregisztráció alapján a JATE Klub - Szeged buli ingyenes. Előregisztráció itt.

pontottparti_szeged_2018_flyer_ok

További információ itt.

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

SZTEmagazin

2018. július 19.

Kiemelt_rektori

Napjainkban a nemzetköziesítés a felsőoktatási fokozatváltás központi eleme. Ez az átfogó program a Szegedi Tudományegyetem kapcsolatrendszerének erősítésére és nemzetközi láthatóságának növelésére fókuszál. Mi történt ezen a területen az elmúlt négy évben? Az SZTE kapu a világra? – kérdeztük az SZTE négy rektorhelyettesét.

SZTEtelevízió

2018. május 30.

kiemelt_SZG_diszpolgar

Idén a Szegedi Tudományegyetem rektora, Dr. Szabó Gábor lett Szeged díszpolgára. Az elismerést május 18-án a díszközgyűlésen adta át Botka László polgármester. A Szeged Televízió ebből az alkalomból készített vele egy életútinterjút.

Eseménynaptár RSS