SZTE Info

Nyílt nap az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumban

Nyílt napra várja augusztus 5-én az SZTE Móra Ferenc Szakkollégium azokat a leendő szegedi egyetemistákat, akik bepillantanának az ország legnagyobb és a vidék egyik legjobb szakkollégiumának mindennapjaiba.

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

Akik még nem tudják pontosan, a lakhatás mely formáját választhatják Szegeden, azokat is szívesen látják augusztus 5-én az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumban. Az intézmény nyílt napján az infrastruktúra mellett a kollégiumban zajló egyedülálló szakmai és közösségi élettel is megismerkedhetnek az érdeklődők.

További információ itt.

nyilt_nap_mora

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

SZTEmagazin

2018. július 19.

Kiemelt_rektori

Napjainkban a nemzetköziesítés a felsőoktatási fokozatváltás központi eleme. Ez az átfogó program a Szegedi Tudományegyetem kapcsolatrendszerének erősítésére és nemzetközi láthatóságának növelésére fókuszál. Mi történt ezen a területen az elmúlt négy évben? Az SZTE kapu a világra? – kérdeztük az SZTE négy rektorhelyettesét.

SZTEtelevízió

2018. május 30.

kiemelt_SZG_diszpolgar

Idén a Szegedi Tudományegyetem rektora, Dr. Szabó Gábor lett Szeged díszpolgára. Az elismerést május 18-án a díszközgyűlésen adta át Botka László polgármester. A Szeged Televízió ebből az alkalomból készített vele egy életútinterjút.

Eseménynaptár RSS