SZTE Info

Nyílt nap az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumban

Nyílt napra várja augusztus 5-én az SZTE Móra Ferenc Szakkollégium azokat a leendő szegedi egyetemistákat, akik bepillantanának az ország legnagyobb és a vidék egyik legjobb szakkollégiumának mindennapjaiba.

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

Akik még nem tudják pontosan, a lakhatás mely formáját választhatják Szegeden, azokat is szívesen látják augusztus 5-én az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumban. Az intézmény nyílt napján az infrastruktúra mellett a kollégiumban zajló egyedülálló szakmai és közösségi élettel is megismerkedhetnek az érdeklődők.

További információ itt.

nyilt_nap_mora

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

esza_felso

SZTEmagazin

2019. január 09.

SZEM_2018_dekanok_nyito

Mi a szegedi egyetem küldetése? A 2000-ben született 12 karú szegedi universitas kari vezetőinek válaszai az SZTE honlapján a Pillanatfölvétel a dékánoktól interjúsorozatban olvashatóak. Ezekre épül a Szegedi Egyetem Magazin alábbi összeállítása, amely az SZTE 12 karának hasonlóságait, az összetartó és előre vivő erőket villantja föl.

SZTEtelevízió

2018. szeptember 14.

tanevnyito_2018

A nemzeti hagyományok ápolásának jelentőségéről és az értelmiséggé válás összetettségéről is szó esett a hazai felsőoktatási intézmények 2018-2019. tanévét megnyitó, a Szegedi Tudományegyetemen rendezett ünnepségen. Az SZTE új rektora, a kormány két képviselője és Szeged polgármestere köszöntötte az elsőéves hallgatókat.

Eseménynaptár RSS