Időpontkérési lehetőség e-mailen az I. sz. Rendelőintézetben

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ tájékoztatja kedves pácienseit, hogy 2017 októberétől lehetőség nyílik e-mailen időpontot kérni az I. sz. Rendelőintézet bizonyos szakrendeléseire.

E-mailen időpontot kérni az alábbi szakrendelésekre lehet:

• Belgyógyászat-Diabetológia
  • Belgyógyászat-Endokrinológia
  • Fül- Orr- Gégészet
  • Neurológia
  • Ortopédia
  • Reumatológia
  • Sebészet
  • Szemészet

E-mail cím: bejelentkezes.betegiranyitas.szakrend@med.u-szeged.hu

Az e-mailben kért időpontról 24 órán belül értesítést küldenek, időpont módosítás kérdésében pedig telefonos egyeztetésre térnek át.

SZTEinfo

• február 13. 16:00 - 22. 10:00
    Vadonatúj előadással, újabb kivételes felkészültségű előadóval bővült a nagysikerű Pedagógiai esték 2019-es évindítása: vendégünk dr. Lénárt Ágota sportpszichológus, pszichoterapeuta, a magyar olimpiai csapat sportpszichológiai csapatának vezetője, a Testnevelési egyetem tanszékvezetője!
  • március 12.
    Újabb remekbe szabott téma, újabb kitűnő előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Prof. Dr. Gyenge Zoltán filozófus, író, tanszékvezető egyetemi tanár, az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának dékánja!