Nyílt nap felvételizőknek az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumban

Szakkollégiumi nyílt napra várják augusztus 6-án 10 órától azokat a leendő szegedi egyetemistákat, akik szívesen részesei lennének az SZTE Móra Ferenc Szakkollégium mindennapjainak.

Akik még nem tudják pontosan, hogy a lakhatás mely formáját válasszák, választhatják Szegeden, azokat szívesen látják az ország legnagyobb és a vidék egyik legjobb szakkollégiumában. Az SZTE Móra Ferenc szakkollégium augusztus 6-i nyílt napján a látogatók megismerkedhetnek a kollégiumi infrastruktúrával, az egyedülálló szakmai élettel és a közösségi szellemmel is.

nyilt_nap_szakkollegium

• február 13. 16:00 - 22. 10:00
    Vadonatúj előadással, újabb kivételes felkészültségű előadóval bővült a nagysikerű Pedagógiai esték 2019-es évindítása: vendégünk dr. Lénárt Ágota sportpszichológus, pszichoterapeuta, a magyar olimpiai csapat sportpszichológiai csapatának vezetője, a Testnevelési egyetem tanszékvezetője!
  • március 12.
    Újabb remekbe szabott téma, újabb kitűnő előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Prof. Dr. Gyenge Zoltán filozófus, író, tanszékvezető egyetemi tanár, az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának dékánja!