SZTE-s dolgozói nap a Pompeji-kiállításon

SZTE-s dolgozói napot hirdet a Móra Ferenc Múzeum a Pompeji-kiállításon 2017. február 2-án, csütörtökön 10-18 óra között. Ezen a napon SZTE Egyetemi Azonosító Kártya felmutatásával a kiállítás sétálójegye kedvezményes áron, 1100 Ft-ért váltható meg. A belépőjegyek mellé ajándék tárlatvezetéseket is kínálnak.

2017. február 2-án az SZTE-s Egyetemi Azonosító Kártya felmutatásával a Pompeji-kiállítás sétálójegye kedvezményes áron, 1100 Ft-ért váltható meg a Móra Ferenc Múzeumban (Szeged, Roosevelt tér 1-3.).

A kedvezményes belépőjegyek mellé ajándék tárlatvezetéseket is kínálnak a múzeum munkatársai február 2-án:

10.00: Fekete ház

12.00: Móra Ferenc Múzeum

14.00: Fekete ház

16.00: Móra Ferenc Múzeum

A sétálójeggyel a Móra Ferenc Múzeum, a Fekete ház és a Kass Galéria is megtekinthető.

szte_dolgozoi-01

Bővebb információ a kiállításról itt.

További információ a Móra Ferenc Múzeum honlapján és Facebook oldalán.

SZTEinfo

• február 13. 16:00 - 22. 10:00
    Vadonatúj előadással, újabb kivételes felkészültségű előadóval bővült a nagysikerű Pedagógiai esték 2019-es évindítása: vendégünk dr. Lénárt Ágota sportpszichológus, pszichoterapeuta, a magyar olimpiai csapat sportpszichológiai csapatának vezetője, a Testnevelési egyetem tanszékvezetője!
  • március 12.
    Újabb remekbe szabott téma, újabb kitűnő előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Prof. Dr. Gyenge Zoltán filozófus, író, tanszékvezető egyetemi tanár, az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának dékánja!