SZTE Info

Kurzusfelvételi és kreditátviteli időpontváltozás

A hallgatói visszajelzések alapján a TR-naptárban az alábbaik szerint módosulnak a kurzusfelvétel és kreditátvitel időpontjai.

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

- Kreditátviteli pótkör (újonnan felvetteknek és szakváltóknak): 2017.08.31 08:00-tól 2017.09.10 23:59-ig

- Kurzusfelvétel zárása (minden karon a PhD képzések kivételével): 2017.09.20 23:59

Cikk nyomtatásCikk nyomtatás
Link küldésLink küldés

SZTEmagazin

2018. július 19.

Kiemelt_rektori

Napjainkban a nemzetköziesítés a felsőoktatási fokozatváltás központi eleme. Ez az átfogó program a Szegedi Tudományegyetem kapcsolatrendszerének erősítésére és nemzetközi láthatóságának növelésére fókuszál. Mi történt ezen a területen az elmúlt négy évben? Az SZTE kapu a világra? – kérdeztük az SZTE négy rektorhelyettesét.

SZTEtelevízió

2018. május 30.

kiemelt_SZG_diszpolgar

Idén a Szegedi Tudományegyetem rektora, Dr. Szabó Gábor lett Szeged díszpolgára. Az elismerést május 18-án a díszközgyűlésen adta át Botka László polgármester. A Szeged Televízió ebből az alkalomból készített vele egy életútinterjút.

Eseménynaptár RSS