XXVIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (2007)

Szép sikereket ért el a SZTE Természettudományi Kara a XXVIII. OTDK-n


A XXVIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia tizenöt szekciójának rendezvényei 2007 tavaszán zajlottak le.A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi Kara az négy szekcióban az alábbi helyezéseket érte el:

Szekció I. helyezés II. helyezés III. helyezés Díjazottak összesen Különdíjak

Biológia

5 8 3 16 3

Fizika, Földtudományok, Matematika

17 14 7 38 6

Informatika

1 2 2 5 -

Kémia, Vegyipar

4 2 - 6 1

Összesen:

27 26 12 65 10


Díjazottjaink:


I. helyezést értek el:


  • Gál László V. biológus (témavezetők: Dr. Keserű Péter tudományos munkatárs, Dr. Rákhelyné Dr. Perei Katalin egy. adjunktus)
  • Juhász László, Kiss Attila V. biológus (témavezetők: Dr. Végh Ágnes egyetemi tanár, Dr. Toldi József egyetemi tanár )
  • Nagy László IV. biológus (témavezetők: Dr. Vágvölgyi Csaba egyetemi docens, Dr. Papp Tamás egyetemi adjunktus)
  • Schauer Tamás IV. biológus (témavezetők: Dr. Boros Imre egyetemi tanár, Dr. Komonyi Orbán egyetemi adjunktus )
  • Takács Sándor végzett biológus (témavezető: Dr. Török Tibor egyetemi docens)
  • Simon Attila V. csillagász (témavezetők: Dr. Szabó M. Gyula tud. segédmunkatárs, Dr. Szatmáry Károly egyetemi docens )
  • Szalay Gergely IV. biofizikus (témavezetők: Heiner Zsuzsanna PhD hallgató, Dr. Osvay Károly egy. docens )
  • Pogány Andrea V. környezettudomány (témavezetők: Dr. Szabó Gábor egy. tanár, Dr. Bozóki Zoltán tud.főmts., Huszár Helga PhD hallgató )
  • Balog Kitti környezettudomány (témavezető: Dr. M. Tóthné Dr. Farsang Andrea egyetemi )
  • Gál Tamás Mátyás, Benkő Dániel végzett geográfus, geográfus (témavezetők: Dr. Unger János egy. docens, Dr. Sümeghy Zoltán egy. adjunktus )
  • Horváth Janina IV. földrajz (témavezetők: DDr. Magyar Imre, Cziczer István )
  • Kocsis Mihály V. környezettudomány (témavezető: Dr. M. Tóthné Dr. Farsang Andrea egyetemi docens)
  • Majkut Péter III. geográfus (témavezetők: Dr. Sümegi Pál egy. docens, Imre Marianna, Dr. Hum László egy. adjunktus )
  • Nagy Ilona IV. biológia-földrajz (témavezető: Dr. Mészáros Rezső egy. tanár)
  • Pap Ági V. geográfus (témavezető: Dr. Pál Viktor)
  • Pócsi Gabriella IV. geográfus-földrajz (témavezetők: Dr. Csatári Bálint, Dr. Bajmócy Péter egy. adjunktus)
  • Tamás Margit, Vavra Áron IV. geográfus, IV. geográfus (témavezető: Dr. M. Tóthné Dr. Farsang Andrea egyetemi docens)
  • Kevei Péter V. alkalmazott matematikus (témavezető: Dr. Csörgő Sándor egyetemi tanár)
  • Varjú Péter végzett matematikus (témavezető: Dr. Totik Vilmos egyetemi tanár)
  • Vígh Viktor végzett matematikus (témavezetők: Dr. Fodor Ferenc egyetemi docens, Dr. ifj. Böröczky Károly )
  • Hajdú Angéla végzett klinikai kémikus (témavezető: Dr. Tombácz Etelka egyetemi tanár)
  • Janáky Csaba V. vegyész (témavezető: Dr. Visy Csaba egyetemi tanár)
  • Majzik Zsolt V. vegyész (témavezető: Dr. Berkó András egyetemi tanár)
  • Sápi András IV. kémia-V. vegyész (témavezetők: Dr. Kónya Zoltán egyetemi docens, Dr. Kukovecz Ákos )
  • Szakmány Tibor V. fizika, környezettan (témavezető: Dr. Papp Katalin egyetemi docens)
  • Nagy Dóra V. fizika-III. angol (témavezető: Dr. Vidákovich Tibor egyetemi docens)
  • Tóth Krisztina V. közg.prog.mat (témavezető: Dr. Kocsor András tudományos főmunkatárs)

II. helyezést értek el

  • Kiss Zsófia IV. biológus
  • Linka Beáta végzett biológus
  • Orosz Gyula V. biológus
  • Suri Katalin V. biológus
  • Székely Csilla Anikó, Cseppentő Tamás IV., II. biológus
  • Tóth Andrea IV. biológus
  • Tóth Mónika IV. biológus
  • Varga Kata V. biológus
  • Kékesi Renáta, Megyeri Gábor Gusztáv IV. biofizikus, V. fizikus
  • Szalai Tamás IV. csillagász
  • Ambrus Gergely végzett matematikus
  • Pósfai Anna végzett matematikus
  • Vas Gabriella Ágnes végzett matematikus
  • Barna Gyöngyi, Kristóf Teodóra V. környezettudomány
  • Kántor Noémi V. környezettudomány
  • Kun Attila IV. földrajz-történelem
  • Mészáros Gyula IV. földrajz
  • Nagy Edina V. környezettudomány
  • Rigó Annamária V. földrajz
  • Rózsavölgyi Kornél, Becse András V. geográfus, V. földrajz-IV. geográfus
  • Szabó Barbara V. geográfus
  • Cseh Gábor III. vegyész
  • Madácsi Ramóna IV. vegyész
  • Lesi Zoltán végzett közg. prog. mat.
  • Bartók Tamás IV. prog. terv. mat.
  • Jójárt Péter, Kopasz Katalin III. fizikus, IV. fizika

III. helyezést értek el

  • Hajdú Zsanett biológus
  • Gedai Anita Judit IV. biológus
  • Varga Zsuzsanna V. biológus
  • Csizmadia Tamás I. fizika (BS)
  • Kopasz Katalin IV. fizika
  • Udvari Zsolt végzett matematika-fizika
  • Józsa Klára V. biológia-földrajz
  • Sebők Szilvia Gabriella végzett földrajz kiegészítő
  • Veres Zsolt IV. geográfus
  • Mészáros Szilvia végzett környezettudomány
  • Fischer Ferenc V. prog.terv.mat.
  • Iván Szilárd, Ormándi Róbert V. prog.terv.mat.

További részletek:

 

Képgaléria

13.jpg

Rendezvénynaptár

Rendezvénynaptár *

Kövess minket

Facebook YouTube Twitter Google Plus