Kerékpártúra

Találkozó időpontja: 2018. 11. 18. (VASÁRNAP) – 09:00 óra
Találkozó helyzíne: Szeged, Móra Ferenc Múzeum
Túratáv: 30 KM

Ha van kedved jó társaságban, szép környezetben tekerni egyet, szeretettel várunk 2018. november 18-án, vasárnap a Belvárosi híd szegedi oldalán a Móra Ferenc Múzeum előtti parkban, hogy közösen átkerékpározzunk Röszkére.

PROGRAM:

● 08:45-09:00 Gyülekező, útvonal ismertetése, felszerelés ellenőrzése

● 09:00-15:00 Kerékpártúra: Szeged – Röszke – Szeged (30 km) Röszkén pihenő, szabadidős program

● 15:00 Várható visszaérkezés Szegedre

TUDNIVALÓK:

● Szükséges felszerelés: megfelelő műszaki állapotú kerékpár, időjárásnak megfelelő öltözet.

● A folyadék- és energiapótlásról mindenki önállóan gondoskodik.

● A túrán való részvétel regisztrációhoz kötött és díjtalan.

Regisztrálni a szasz@jgypk.szte.hu címen lehet a név, kar, születési adat (év, hó, nap) és Neptun kód megírásával, de a helyszínen is lehet csatlakozni.

A túrán mindenki saját felelősségére vesz részt!

Szeretettel várunk mindenkit!

A program szervezői: Orbán Kornélia

Szász András, Orbán Kornélia, Vári Beáta, Szász Róbert

(SZTE JGYPK TSTI)

• február 13. 16:00 - 22. 10:00
    Vadonatúj előadással, újabb kivételes felkészültségű előadóval bővült a nagysikerű Pedagógiai esték 2019-es évindítása: vendégünk dr. Lénárt Ágota sportpszichológus, pszichoterapeuta, a magyar olimpiai csapat sportpszichológiai csapatának vezetője, a Testnevelési egyetem tanszékvezetője!
  • március 12.
    Újabb remekbe szabott téma, újabb kitűnő előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Prof. Dr. Gyenge Zoltán filozófus, író, tanszékvezető egyetemi tanár, az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának dékánja!