ÚNKP PÁLYÁZAT -Intézményi befogadó nyilatkozathoz

Az ÚNKP pályázathoz benyújtandó "A fogadó felsőoktatási intézmény szándéknyilatkozata a kutatás befogadásáról" c. dokumentumot a kar dékánja írja alá. Kérem lehetőleg még a mai napon május 08-án 16 óráig, de legkésőbb május 09-én szerdán 12-ig szíveskedjenek aláírásra benyújtani a nyilatkozatot a TTIK Dékáni Hivatalában a 14-es szobában Dudásné Nagy Mariannának.

Kérem, csatolják a befogadó intézet vagy tanszék vagy doktori iskola vezetőjének jóváhagyását is, az alábbi módok egyikével:

• az eredeti befogadó nyilatkozaton tett újabb aláírás+bélyegző vagy
  • különálló nyilatkozat, arról hogy az intézet/tanszék/doktori iskola támogatja a pályázatot.
  • végső esetben, amennyiben az érintett vezető külföldön tartózkodik vagy a benyújtásig bármi oknál fogva nem tud aláírni, dudasne.marianna@sci.u-szeged.hu névre az érintett vezető által küldött email a pályázat támogatásának szándékáról.

Dudásné Nagy Marianna
Pályázati referens
TTIK Dékáni Hivatal

• február 13. 16:00 - 22. 10:00
    Vadonatúj előadással, újabb kivételes felkészültségű előadóval bővült a nagysikerű Pedagógiai esték 2019-es évindítása: vendégünk dr. Lénárt Ágota sportpszichológus, pszichoterapeuta, a magyar olimpiai csapat sportpszichológiai csapatának vezetője, a Testnevelési egyetem tanszékvezetője!
  • március 12.
    Újabb remekbe szabott téma, újabb kitűnő előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Prof. Dr. Gyenge Zoltán filozófus, író, tanszékvezető egyetemi tanár, az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának dékánja!