BALATONBOGLÁR – 2018.

Kedves Kollégák!

Ez évben is kezdetét veszi a balatonboglári üdülési szezon, mostantól leadhatják jelentkezésüket az alábbi elérhetőségeken:

Molnárné Szekeres Juditnál, az Üdültetési Bizottság elnökénél az FDSZ Irodában (Tisza L. krt. 103.)

személyesen naponta 10-13 óra között,

e-mail-en: : fdsz@mail.u-szeged.hu

Fődi Csilla főigazgatói referensnél (Horváth M. u. 1/B)

személyesen keddtől-csütörtökig 10-14 óra között.

e-mail-en: fodi.csilla@gmf.u-szeged.hu

Az üdülési lehetőségek www.erdek.u-szeged.hu címen is elérhetőek.

Balatonboglár:

Az Erkel utcában 3 db 4 ágyas szoba, és 4 db 4 ágyas faház, a Kodály utcában pedig 5 db 3 ágyas és 1 db 5 ágyas szoba áll rendelkezésre, melyek egyhetes turnusokban vehetők igénybe, a táblázatban részletezett térítési díjakkal.

Erkel utcai faházak

Erkel_utcai_fahazak

Erkel utcai kőépület

Erkel_utcai_koepulet_01

Erkel_utcai_koepulet_02

Kodály utcai fő- és melléképület

Kodaly_utcai_fo-_es_mellekepulet_01

Kodaly_utcai_fo-_es_mellekepulet_02

Kodaly_utcai_fo-_es_mellekepulet_03

Főzési lehetőséget – az Erkel és a Kodály utcai épületben is – étkészlettel és főzőedényekkel, tűzhellyel, mikrohullámú sütővel és hűtőszekrénnyel ellátott közös konyha biztosít. A kőépületek közös, a faházak saját fürdőszobával felszereltek.

Előfizetéses ebédre idén nincs lehetőség, ajánlott közeli éttermek:

a páratlan kilátásért, különleges élményért pedig: http://majthenyi.hu/

Jelentkezési lap

Kérjük, hogy lehetőség szerint több turnust rangsorolva jelöljön meg, hogy az üdülési igényeket több jelentkezés esetén is teljesíteni lehessen.

A jelentkezések leadási határideje: 2018. május 31. (csütörtök)

Határidőn túli jelentkezést csak akkor tudunk elfogadni, ha a kért időpontra nincs más jelentkező.

Az üdültetési bizottság előreláthatóan június első hetében dönt a helyekről, és minden jelentkező az egyetemi postával névre szóló tájékoztatót kap.

Az értesítés kézhez vétele után kérjük, szíveskedjen a 4493 telefonszámot felhívni a részvételi díj és az IFA megállapításához szükséges adatok egyeztetése végett (esetleges változások, indokolt esetben történő lemondás stb.).

Ezután a megbeszélt összeget a SZTE MÁK 10028007-00282802-00000000 egyetemi számlaszámra kérjük utalni. Fontos, hogy a közlemény rovatban szerepeljen a „Balatonboglári üdülő igénybevétele” bejegyzés.

A beutalót a banki utalás igazolásával a Gazdasági Főigazgatóság Titkárságán, Fődi Csillánál – személyesen vagy képviselő által – naponta (hétfő és péntek kivételével) 10-12 és 13-14 óra között, 10 nappal az üdülés megkezdése előtt, de legkésőbb 2018. július 10-ig szíveskedjenek átvenni.

Az üdülő igénybevételi díjai

Az igénybevevők státusza

Ft/ fő/ éj

- egyetemi munkavállaló és közeli hozzátartozója

- egyetemi nyugdíjas és közeli hozzátartozója

1800

- egyetemi munkavállaló gyermeke és unokája 3-6 év között

6-14 év között

450

900

Kedvezmény FDSZ tagoknak: az üdülést megelőző évben már FDSZ tagsággal rendelkezők részére, egy turnusra a szakszervezet hozzájárulása 500,- Ft/FDSZ-tag/éj

Az idegenforgalmi adót (IFA), ami napi 450,- Ft, a 18 év feletti igénybevevő fizeti.

Mivel várhatóan ez évtől Balatonboglár Önkormányzata bevezeti az elektronikus IFA bevallást, ezért minden üdülőben tartózkodó személy adatait (a 18 év alattiakét is) bevalláskor le kell jelenteni, így kérem, hogy a mellékelt jelentkezési lapot pontosan töltsék ki!

Mosatási díj: 350,- Ft/fő/turnus

TURNUSOK

Szerdán 8 órától kezdődnek és kedden 14 órakor fejeződnek be.

Turnus

10.

augusztus 22-28.

11.

augusztus 29 - szeptember 4.

Az üdülőbe igény esetén május, szeptember, október hónapokban is lehet jelentkezni.

A balatoni üdülőn kívül még rendelkezésre áll:

az ásotthalmi pihenőház:

Az Ásotthalmi pihenőházban 2 db 4 ágyas szoba, étkészlettel, edényekkel felszerelt konyhával és társalgóval ebben az évben is rendelkezésre áll.

Térítési díj: 800,- Ft/fő/nap, ill. szállás igénybevétele esetén: 1300 Ft/fő/éj.

IFA 200 Ft/Fő/éj (18 év felett fizetendő).

FDSZ tagok részére kedvezmény vehető igénybe (FDSZ-SZTE Intézményi Szervezetének hozzájárulása: 200,- Ft/ fő/éj)

Szobák igénylése:

személyesen naponta 10-13 óra között,

e-mail-en: : fdsz@mail.u-szeged.hu

Fődi Csilla főigazgatói referensnél (Horváth M. u. 1/B)

személyesen keddtől-csütörtökig 10-14 óra között.

e-mail-en: fodi.csilla@gmf.u-szeged.hu

kollégiumi szálláshelyek (évente változó)

A kollégiumi szálláshelyek listája folyamatosan fog felkerülni a www.fdsz.hu honlapra az „Érdekvédelem” fül alatt. A kollégiumi és vendégszobák igénybevételére, az ott megadott címeken közvetlenül egyénileg lehet jelentkezni. Szállásfoglalásnál szíveskedjen jelezni, hogy SZTE-ről jelentkezik (a felsőoktatási társintézmények ez esetben kedvezményt adnak). Ezek a szobák július és augusztus hónapban vehetők igénybe.

2018-as Üdülési tájékoztató