SZTE Oktatói és dolgozói Teke csapatbajnokság

Verseny időpontja: 2018. március 02. (péntek) 18. 00-20.00-ig.
Verseny helyszíne: Teke & Bowling Centrum, (Derkovits fasor, a Sportuszodával szemben)

Verseny résztvevői: a SZTE oktatói, dolgozói

Verseny szervezője és rendezője: SZTE Sportközpont, Szegedi RSC

Nevezési határidő: 2018. március 01. 12:00 óráig (csütörtök), a következő elérhetőségen: gondnok@sport.u-szeged.hu

Verseny szabályai:
a versenyen minden kar maximum 2 csapattal vehet részt. Egy csapat 4 főből áll. Minden versenyzőnek minimum 30 „teli” gurításra van lehetősége, a jelentkezők létszámától függően több is lehet. A csapat helyezését a csapattagok eredményeinek összegzésével állapítjuk meg.

A részvételi költség csapatonként 2000,- Ft, melyet a csapatok díjazására és pályabérlésre fordítunk.

Szeged, 2018. február 19.

Hézsőné Böröcz Andrea
sportközpont igazgató

• február 13. 16:00 - 22. 10:00
    Vadonatúj előadással, újabb kivételes felkészültségű előadóval bővült a nagysikerű Pedagógiai esték 2019-es évindítása: vendégünk dr. Lénárt Ágota sportpszichológus, pszichoterapeuta, a magyar olimpiai csapat sportpszichológiai csapatának vezetője, a Testnevelési egyetem tanszékvezetője!
  • március 12.
    Újabb remekbe szabott téma, újabb kitűnő előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Prof. Dr. Gyenge Zoltán filozófus, író, tanszékvezető egyetemi tanár, az SZTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának dékánja!