Digitális Oktatási Stratégia (DOS) – Digitális Kompetenciák – Digitális Kurzusok

DDD szakmai rendezvénysorozat 2018-2019

MEGHÍVÓ

Ezúton szeretnénk meghívni Önt és tananyag fejlesztéssel foglalkozó kollégáit 2018. február 21-én 14.00 órakor kezdődő évnyitó szakmai rendezvényünkre, melyen Horváth Ádám előadását és egy kerekasztal beszélgetést hallgathatnak meg az érdeklődők másfél órában.

A rendezvény helyszíne: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kiállítási Tér (6722 Szeged, Ady tér 10.)

Horváth Ádám divízióvezető a Digitális Pedagógiai Módszertani Központban. Munkatársaival a digitális oktatás, digitális iskolák jelenség világát vizsgálják évek óta. A téma és az előadó iránt érdeklődőknek egy HVG interjú előadónkkal itt olvasható: "Elfelejthetjük a tankönyveket, minden magyar gyerek tablettel mehet majd iskolába"

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük, hogy részvételi szándékát a Balogh.Bathory.Zsuzsanna@rekt.szte.hu elérhetőségen Balogh-Báthory Zsuzsanna ügyvivő szakértőnek

2018. február 20-ig jelezni szíveskedjen.

Szeged, 2018. február 13.

Szakál Péter Prof. Dr. Karsai Krisztina
oktatási igazgató oktatási rektorhelyettes