Oklevélátadó ünnepség

Oklevélátadó ünnepség

A TTIK Bolyai Intézetének Bolyai Termében 2016. október 14-én, pénteken 11.00 órakor, ünnepélyes keretek között Dr. Mucsi László dékán úr díszoklevelet adott át a Köztársasági Ösztöndíjat elnyert hallgatóknak és az Új Nemzeti Kiválóság Program nyertes pályázóinak.


Köztársasági Ösztöndíj 2016/2017. tanév


1. Mészáros János Péter II. éves Vegyész MSc
2. Szili Petra Éva II. éves Biológus MSc
3. Kriska Olivér II. éves Geográfus MSc
4. Miklovics Nikolett II. éves Biológus MSc
5. Bors Noémi II. éves Fizikus MSc
6. Juhász Erika Mária II. éves Biológus MSc
7. Kőrös Pál Csaba II. éves Fizikus MSc
8. Csete Ákos Kristóf II. éves Geográfus MSc
9. Körmöczi Andor II. éves Fizikus MSc
10. Balogh Gergő Mihály Ii. éves Biológus MSc
11. Czékus Zalán II. éves Biológus MSc
12. Bősze Zsuzsanna I. éves Alkalmazott matematikus MSc
13. Spir Anita Elvira III. éves Alkalmazott matematikus MSc
14. Tasnádi Ervin Áron II. éves Programtervező informatikus MSc
15. Bókon András II. éves Fizikus MSc
16. Almási Éva Teréz I. éves Biológus MSc
17. Tekeli Tamás II. éves Alkalmazott matematikus MSc
18. Palásti Dávid Jenő II. éves Vegyész MSc
19. Grama Izabella Noémi II. éves Földtudomány MSc
20. Nyerki Emil IV. éves Molekuláris bionika mérnöki BSc
21. Csuma-Kovács Rita III. éves Matematika BSc
22. Bor Péter Soma IV. éves Biomérnöki BSc
23. Szénási Eszter III. éves Matematika BSc
24. Gera Imre II. éves Programtervező informatikus BSc
25. Csuvik Viktor II. éves Programtervező informatikus BSc

Új Nemzeti Kiválóság Program (ÚNKP)


1. Bor Péter Soma IV. éves Biomérnöki BSc
2. Karl Máté János III. éves Földrajz BSc
3. Racskó Bence I. éves Fizikus MSc
4. Vlocskó Rita Bernadett III. éves Kémia BSc
5. Apjok Gábor II. éves Biológus MSc
6. Balogh Gergő Mihály II. éves Biológus MSc
7. Csányi Katalin Tímea II. éves Geográfus MSc
8. Csete Ákos Kristóf II. éves Geográfus MSc
9. Fábián Zita I. éves Vegyész MSc
10. Galzó Ákos Ferenc II. éves Fizikus MSc
11. Juhász Erika Mária II. éves Biológus MSc
12. Katona Xénia I. éves Biológus MSc
13. Kolcsár Vanessza Judit I. éves Vegyész MSc
14. Kozma Viktória I. éves Vegyész MSc
15. Kriska Olivér II. éves Geográfus MSc
16. Mészáros János Péter II. éves Vegyész MSc
17. Nagy Eszter I. éves Fizikus MSc
18. Szalai Ádám I. éves Geográfus MSc
19. Szili Petra Éva II. éves Biológus MSc
20. Tóth Bettina II. éves Geográfus MSc
21. Bohner Bíborka Kémia Doktori Iskola doktorandusz
22. Hangya Viktor Informatika Doktori Iskola doktorandusz
23. Nedényi Fanni Matematika és Számítástudományok Doktori Iskola doktorandusz
24. Oláh Gáspár Biológia Doktori Iskola doktorandusz
25. Varga Gábor Környezettudományi Doktori Iskola doktorandusz
26. Danka Tivadar Matematika és Számítástudományok Doktori Iskola doktorandusz
27. Görbe Tamás Ferenc Fizika Doktori Iskola doktorjelölt
28. Grósz Tamás Informatika Doktori Iskola doktorjelölt
29. Mótyán Gergő Kémia Doktori Iskola doktorjelölt
30. Szabó Renáta Biológia Doktori Iskola doktorjelölt
31. Szabó Tibor Fizika Doktori Iskola doktorjelölt
32. Dr. Horváth Edit Biológia Doktori Iskola posztdoktor
33. Dr. Horváth Janina Földtudományok Doktori Iskola posztdoktor
34. Dr. Utry Noémi Környezettudományi Doktori Iskola posztdoktor
35. Dr. Gál Tamás Földtudományok Doktori Iskola posztdoktor
36. Dr. Kertész Attila Matematika – és Számítástudományok Doktori Iskola posztdoktor
37. Dr. Pósa Anikó Biológia Doktori Iskola posztdoktor
38. Dr. Sápi András Kémia Doktori Iskola posztdoktor
39. Dr. Szekeres András Biológia doktori iskola posztdoktor


Gratulálunk a nyertes pályázóknak!


Képgaléria

06.jpg

Rendezvénynaptár

Rendezvénynaptár *

    Kövess minket

    Facebook YouTube Twitter Google Plus