2024. március 28., csütörtök

II. „Nyárindító” kerékpár és vízitúra egyetemi dolgozóknak

2016. június 25-én (szombat) az SZTE Sportközpont és az EDF DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesület szervezésében lehetőséget biztosítunk az egyetem oktatói és dolgozói, valamint családtagjaik számára egy közös kirándulásra,mely kerékpárral Algyőre, vízen vissza Szegedre, igény szerint sárkányhajóval, páros túrakajakokkal történik.

Gyülekező 9h-kor a Vízitelepen, Felső Tisza part 4.
  • Indulás kerékpárral a Tisza töltésen végig az Algyői strandig. 16 km
  • A strandon a kerékpárok felrakodása vontára, szabad játék, tollas-, röplabda, foci, kajakok kipróbálása, lapát helyes fogása, evezés gyakorlása.
  • 14h-kor vízre szállás és evezés a Tiszán a Vízitelepig.
  • Várható érkezés: 17h
  • Vacsora: bográcsban készült paprikás krumpli

Részvételi költség: 2500 Ft, ami tartalmazza a kerékpárok visszaszállítását, a hajóbérlést, bográcsost.

Jelentkezési határidő: Június 20-ig

Létszám: Minimum 16 fő, maximum 35 fő / a jelentkezés sorrendjében

Szükséges felszerelés: Kerékpár, sapka, naptej, fürdő ruha, törölköző, tányér, evőeszköz, innivaló, szendvics.

Jelentkezés: a részvételi költség befizetésével Petrovicsné Tejes Editnél a Sportközpontban:

• kedd 10h-12h
  • csütörtök 14h-16h.