Hallgatóknak

Fudan University International Summer Session 2017 (Jul. 7-Aug. 4) will provide a 4-week course study and cultural experience to students from all over the world. Students will have the opportunity to get to know China, experience Shanghai and be part of the Fudan community. Our students will also participate in the program. This program will help you achieve multicultural understanding, establish a global vision, and get connected with peers from all over the world.
Ösztöndíj-lehetőségek a Brunei Szultanátusban

A Brunei Szultanátus által külföldi hallgatók számára felajánlott 2017/2018-as tanévre szóló ösztöndíj-lehetőségről szóló tájékoztató ide kattintva tölthető le (pdf) >>

Az ösztöndíj pályázatok beérkezési határideje: 2017. március 13. (Brunei idő szerint 16.00.)

Kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken tájékozódhatnak:

e-mail: scholarship@mfa.gov.bn

Tel: +673 226 1177 ext. 387/386/380/383

Riga Technical University (RTU) would like to inform you about our upcoming Summer Schools taking place in Latvia in August 2017. We would highly appreciate if you would share the message with your students or forward it to anyone who would be interested in spreading the news. Do not hesitate to contact me in case you have any questions about the summer schools or you have any offers you would like to share with our students or staff.

A díj bolygónk legégetőbb kihívásaira válaszoló kiemelkedő innovatív megoldást, projektet, munkát jutalmaz a környezetvédelem, fenntartható fejlődés, design, orvostudomány, egészségmegőrzés, fejlesztés és oktatás területéről évi egy alkalommal.

A pályázat benyújtásának határideje : 2017. április 17.

Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU) pályázatot hirdet környezetvédelmi területen diplomázott egyetemi hallgatók részére szakmai gyakorlat megszerzésére Németországban.

Jelentkezési határidő: 2017. március 10. 12:00

• március 28.
    Az SZTE Mentor(h)áló Szolgáltató és Kutató Központ programján a 2016-os Szent Márton-emlékév jelmondatául is választott „Közösségben vagyunk” című előadásában Várszegi Asztrik főapát úr a pannonhalmiak örökségéről, a bencés Regula közösségteremtő tanításáról beszél.
  • március 29.
  • április 7.
    A nyilvános vita helyszíne: SZTE Természettudományi és Informatikai Kar tanácsterme (Szeged, Aradi vértanúk tere 1., földszint)
  • április 12.