Hallgatóknak

Az Országgyűlés elnöke valamint a Külgazdasági és Külügyminisztérium pályázatot hirdet "Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban" címmel egyetemek és főiskolák hallgatói számára az alábbi témakörökben:

The Faculty of Bioscience Engineering of Ghent University opens applications for its top-level English-taught bachelor and master programmes for the academic year 2018-2019. We offer four bachelor programmes, eight 2-year English-taught master programmes and one 1-year advanced master programme.

Az alap- és mesterképzésben részt vevő hallgatók szellemitulajdon-védelmi tudásának bővítése érdekében a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala (SZTNH) pályázaton elnyerhető díjat létesít végzős hallgatók részére.

A Merck Kft. (www.merck.hu) pályázatot hirdet azzal a céllal, hogy támogassa a szociálisan hátrányos helyzetű, középiskolai tanulmányaik során jó tanulmányi eredményt elérő diákokat, hogy az ország egyik kiemelt felsőoktatási intézményében folytathassák tanulmányaikat.

GIVE A NEW DIMENSION TO YOUR STUDENT’S STUDIES! OPPORTUNITY @CERN, A PLACE LIKE NOWHERE ELSE ON EARTH. TAKE PART!

A Szegedi Orvosbiológiai Kutatások Jövőjéért Alapítvány ebben a tanévben is meghirdeti a Szent-Györgyi Diák Ösztöndíjat