Doktoranduszoknak

A japán RIKEN kutatóintézet mintegy 60 posztdoktori pozíciójára várja a 2012. január 1. után PhD fokozatot szerzett, vagy a pozíció betöltésekor fokozattal rendelkező kutatók jelentkezését az alábbi tématerületeken: matematika, fizika, kémia, biológia, orvostudomány és mérnöki tudományok.

Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU) pályázatot hirdet környezetvédelmi területen diplomázott egyetemi hallgatók részére szakmai gyakorlat megszerzésére Németországban.

Jelentkezési határidő: 2017. március 10. 12:00

To promote international scientific cooperation, the Japan Society for the Promotion of Science encourages highly qualified researchers from the worldover to come to and conduct joint research activities with colleagues at Japanese universities and research institutes.