Doktoranduszoknak

University Grants Commission India ösztöndíj felhívása a 2018/19 tanévre

Az indiai University Grants Commission 35 tanulmányi ösztöndíjat ajánl fel magyar hallgatók számára alap-, mester- és doktori képzésekre, illetve résztanulmányok folytatására.
További információ az ösztöndíjról a mellékelt angol nyelvű tájékoztatóban található az alábbi linken: (pályázati felhívás)

Pályázat benyújtási határideje: 2018. április 15.

Kutatócsoportunk végzett hallgatókat keres PhD hallgatói állás betöltésére 2017 szeptemberi kezdettel. A kutatás időszerű, transzlációs/klinikai onkológiai vonatkozású.

To promote international scientific cooperation, the Japan Society for the Promotion of Science encourages highly qualified researchers from the worldover to come to and conduct joint research activities with colleagues at Japanese universities and research institutes.