SZTE TTIK 2016. július

2016. július 29.

Távol-keleti hangulatú programokkal várják a látogatókat 2016. augusztus 6-7. között az újszegedi Füvészkertbe. A IX. Lótusznapokon hangfürdő, teaszertartás, harcművészeti bemutató, kézműves foglalkozások és vásár várja az érdeklődőket.

2016. július 26.

Előreláthatólag 2016. július 26-án, 20 órától hozzák nyilvánosságra a szeptemberben induló felsőoktatási képzések ponthatárait, amelyek a hivatalos kihirdetést követően leghamarabb a www.felvi.hu oldalon lesznek elérhetőek.

2016. július 06.

Az MTA közelmúltban lezajlott szakmódszertani kutatásokat ösztönző pályázatán a 19 támogatásra érdemes kutatócsoport közül 6, azaz a nyertes pályázatok közel harmada az SZTE valamely karának, illetve valamely dolgozójának vezetésével valósul meg.

Oktatási dékánhelyettes fogadóóra változás!
2016. július 05.

Dr. Farsang Andrea dékánhelyettes asszony 2016.07.06-i (szerda) fogadóórája elmarad.

Értesítés a Dékáni Hivatal zárva tartásáról
2016. július 05.

2016 július 12-én (kedd) a Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály, Kari rendezvény miatt zárva tart!

2016. július 05.

A TTIK Köztársasági Ösztöndíj Bizottsága több ülésen értékelte a 108 db beérkezett pályázatot.

2016. július 04.

A Szegedi Tudományegyetem diákjai a zord idő ellenére is remekül szerepelnek Európa egyik legnagyobb innovációs diákversenyén.

2016. július 04.

A női és a férfi agy különbözőségéről is szó esik a 9. Középiskolás Élettudományi Kutatótáborban. A 27 KÉK táborozó az MTA Szegedi Biológiai Kutatóközpontban és az SZTE Természettudományi és Informatikai Kar laboratóriumaiban ismerkedik a biológia sokszínűségével, a szegedi egyetem nyújtotta lehetőségekkel, Szeged és környékének szépségeivel.

2016. július 04.

Melocco Miklós, a Nemzet Művésze címmel kitüntetett Kossuth-díjas szobrász köszöntötte és adta át a Sófi-alapítvány ösztöndíjait vasárnap. A hagyományokhoz híven a díjátadót az SZTE Természettudományi és Informatikai Karának diplomaosztó ünnepsége keretében tartották meg.