Sófi József Alapítvány

MEGHÍVÓ: Ösztöndíj Konferencia 2012

Az SZTE Szegedi Tehetségpont részeként működő Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány nagy tisztelettel és sok szeretettel meghívja az egyetem Polgárait és minden érdeklődőt az alapítvány tudományos ösztöndíj konferenciájára.

M E G H Í V Ó

Helye: MTA, Szegedi Biológiai Központ, Klubterem (II. emelet) 6726, Szeged, Temesvári krt. 62.

Időpontja: 2012. március 29. (csütörtök) 9:00-13:15

Rendező
: A Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítványa

Levezető elnök: Prof. Dr. Kovács Kornél, Tanszékvezető egyetemi tanár (SZTE TTIK Biotechnológiai Tanszék), az alapítvány Kuratóriumának Elnöke