Dr_Halasz_Janos

Lovagkereszttel tüntették ki Dr. Halász Jánost

Augusztus 17-én a tudomány, a kultúra és a közélet területén elismerésre méltó tevékenységet végző személyek vehettek át magas rangú állami kitüntetéseket az államalapítás ünnepének alkalmából.

Dr. Halász János, az SZTE TTIK Alkalmazott és Környezeti Kémiai Tanszékének címzetes egyetemi tanára Fazekas Sándor vidékfejlesztési minisztertől vehette át a Magyar Érdemrend Lovagkeresztjét.

Munkatársunkak az egyetemi szintű környezetvédelmi szakember-képzésben és oktatásszervezésben három és fél évtizeden át kifejtett munkássága elismeréseként ítélték oda a kitüntetést.

Az elismeréshez Karunk vezetősége ezúton is gratulál!