Aranykréta-díj

Az idei Aranykréta-díj átadására Július 6-án (vasárnap) került sor a Tanulmányi és Információs Központban megrendezett diplomaátadó ünnepség keretein belül.


A hallgatók a kurzusok végeztével az ETR-ben szereplő kérdőívben értékelhetik, valamint jelölhetik Aranykréta-díjra az oktatót.

Az Aranykréta-díjat a két félév összesített szavazatai alapján, a nyári diplomaosztó ünnepség keretein belül adjuk át.


2016/2017. Aranykréta díj szavazati eredménye


NÉV BEOSZTÁS TANSZÉK
Vida György tanársegéd Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék
Dr. Mernyák Erzsébet adjunktus Szerves Kémiai Tanszék
Dr. Gulya Károly tanszékvezető egyetemi tanár Sejtbiológia és Molekuláris Medicina Tanszék
Dr. Geretovszkyné Dr. Varjú Katalin egyetemi docens Optikai és Kvantumelektronikai Tanszék
† Dr. Imreh Csanád tanszékvezető egyetemi docens Számítógépes Algoritmusok és Mest. Int.
Dr. Dormán Miklós adjunktus Algebra és Számelméleti Tanszék
Dr. Németh Tamás adjunktus Számítógépes Algoritmusok és Mest. Int.


2015/2016. Aranykréta díj szavazati eredménye


NÉV BEOSZTÁS TANSZÉK
Dékány Tamás
tudományos munkatárs Bolyai intézet
Dr. Szalai Zita
tanársegéd Élettani, Szervezettani és Idegtudományi Tanszék
Antal Gábor
tudományos munkatárs Szoftverfejlesztés Tanszék
Dr. Tóth Ágota
tanszékvezető egyetemi tanár
Fizikai Kémiai és Anyagtudományi Tanszék
Dr. Boros Lajos
egyetemi adjunktus Gazdaság- és Társadalomföldrajzi Tanszék
Dr. Horváth Zoltán
egyetemi docens Optikai és Kvantumelektronikai Tanszék


2014/2015. Aranykréta díj szavazati eredménye


NÉV BEOSZTÁS TANSZÉK
Nagy Gyula
tanársegéd
Földrajzi és Földtani Tanszékcsoport
Ignácz Ferenc
tudományos munkatárs Fizikus Tanszékcsoport
Dr. Sipos Pál
egyetemi tanár Kémiai Tanszékcsoport
Dr. Kosztolányi József egyetemi docens Matematika Tanszékcsoport
Dr. Poór Péter tanársegéd Biológus Tanszékcsoport
Dr. Gergely Tamás egyetemi adjunktus Informatikai Tanszékcsoport


2013/2014. Aranykréta díj szavazati eredménye


NÉV BEOSZTÁS TANSZÉK
Dr. M. Tóthné Farsang Andrea
egyetemi dosens
Földrajzi és Földtani Tanszékcsoport
Dr. Hopp Béla
egyetemi docens Fizikus Tanszékcsoport
Dr. Horváth Desző
egyetemi docens Kémiai Tanszékcsoport
Dr. Kátai-Urbán Kamilla egyetemi adjunktus Matematika Tanszékcsoport
Dr. Pécsváradi Ferenc Attila egyetemi docens Biológus Tanszékcsoport
Dr. Matijevics István Főiskolai tanár
Informatikai Tanszékcsoport
Dr. Laskay Gábor* egyetemi docens Biológus Tanszékcsoport

* Posztumusz Aranykréta díjazott


2012/2013. Aranykréta díj szavazati eredménye


NÉV BEOSZTÁS TANSZÉK
Dr. Fülöp Vanda egyetemi adjunktus Analízis Tanszék
Dr. Sümegi Pál tanszékvezető egyetemi tanár Földtani és Őslénytani Tanszék
Csontné Dr. Kiricsi Mónika egyetemi adjunktus Biokémiai és Molekuláris Biológiai Tanszék
Dr. Rakonczai János Lajos egyetemi docens Természeti Földrajzi és Geoinform. Tsz.
Dr. Palágyi Kálmán egyetemi docens Képfeldolgozás és Szgépes Grafika Tsz
Dr. Gyurcsik Béla egyetemi adjunktus Szervetlen és Analitikai Kémiai Tanszék
Dr. Székely Péter egyetemi adjunktus Kísérleti Fizikai Tanszék


2011/2012. Aranykréta díj szavazati eredménye


NÉV BEOSZTÁS TANSZÉK
Dr. Iván Szabolcs
egyetemi adjunktus Számítástudomány Alapjai Tanszék
Dr. Bagi István
egyetemi docens Növénybiológiai Tanszék
Dr. Szabó Tamás Zoltán
egyetemi docens Analízis Tanszék
Dr. Hannus István
egyetemi tanár Alkalmazott és Környezeti Kémiai Tanszék
Dr. Barta Károly
egyetemi adjunktus Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék
Dr. Vinkó József
egyetemi docens Optikai és Kvantumelektronikai Tanszék


2010/2011. Aranykréta díj szavazati eredménye


NÉV BEOSZTÁS TANSZÉK
Dr. Dévényi Károly
egyetemi adjunktus Szoftverfejlesztés Tanszék
Dr. Halász János
c. egyetemi tanár
Alkalmazott és Környezeti Kémiai Tanszék
Dr. Németh József
egyetemi docens
Analízis Tanszék
Dr. Tóth Ágota
egyetemi docens
Fizikai Kémiai és Anyagtudományi Tanszék
Dr. Gallé László
egyetemi tanár
Ökológiai Tanszék
Dr. Kovács Zoltán
tanszékvezető egyetemi tanár
Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék
Dr. Papp György
egyetemi docens
Elméleti Fizikai Tanszék