zv2018

2018. júniusi ZÁRÓVIZSGA beosztása

A 2018. júniusi ZÁRÓVIZSGA beosztása, az alábbi linkre kattintva letölthető (ZV 2018 június v11) utolsó módosítás: 2018.06.18. 08:46), illetve a Tanulmányi Osztály folyosóján megtekinthető.

Tisztelt Végzős Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a 2018. júniusi záróvizsga időszakban csak azok a jelentkezők kerültek beosztásra, akiknek a témavezető visszaigazolta, hogy a megadott határidőig leadta az illetékes Tanszéken és feltöltötte a MODULO-ba a szakdolgozatát.

A záróvizsgát az a hallgató kezdheti meg, aki a Tanulmányi Osztály (TO) által kiküldött névsorban szerepel, az adott napra be van osztva.

A hallgató köteles fényképes igazolvánnyal igazolni magát a záróvizsgán.

A beosztásban szereplő időpontok a szóbeli vizsgák megkezdésének idejét jelzik. A szóbeli vizsgákat megelőzi 2 óra (tanári mesterszakon 1 óra) felkészülési idő, ezért a hallgatóknak a Kötelező megjelenésre kiírt időpontban kell megjelenni a helyszínen, és megkezdeni a tétel kidolgozását.

A záróvizsga beosztás folyamatosan módosulhat, mert a hallgatók visszamondhatják a záróvizsga jelentkezésüket!

Szeged, 2018. május 28.

Üdvözlettel: