zv2017

2017. júniusi ZÁRÓVIZSGA beosztása

A 2017. júniusi ZÁRÓVIZSGA beosztása, az alábbi linkre kattintva letölthető (ZV 2017 június v11) utolsó módosítás: 2017.06.21. 11:06, illetve a Tanulmányi Osztály folyosóján megtekinthető.

Tisztelt Végzős Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a 2017. júniusi záróvizsga időszakban csak azok a jelentkezők kerültek beosztásra, akiknek a témavezető visszaigazolta, hogy a megadott határidőig leadta az illetékes Tanszéken és feltöltötte a MODULO-ba a szakdolgozatát.

A záróvizsgát az a hallgató kezdheti meg, aki a Tanulmányi Osztály (TO) által kiküldött névsorban szerepel, az adott napra be van osztva.

A hallgató köteles fényképes igazolvánnyal igazolni magát a záróvizsgán.

A beosztásban szereplő időpontok a szóbeli vizsgák megkezdésének idejét jelzik. A szóbeli vizsgákat megelőzi 2 óra (tanári mesterszakon 1 óra) felkészülési idő, ezért a hallgatóknak a Kötelező megjelenésre kiírt időpontban kell megjelenni a helyszínen, és megkezdeni a tétel kidolgozását.

A záróvizsga beosztás folyamatosan módosulhat, mert a hallgatók visszamondhatják a záróvizsga jelentkezésüket!

Szeged, 2017. május 30.

Sok sikert kívánok a vizsgához:

Boa Anikó
a Tanulmányi Osztály vezetője